Adana Anaokulu, Atlı Karınca Açılıyor

Kasım 26, 2017

Adana Çukurovada Anaokulu, Atlı Karınca Anaokulu Açılıyor.

Çukurova Anaokulu, Atlı Karınca Anaokulumuz Çukurova Bölgesinde önemli unsurları içinde bulunduran yegane anaokuludur. Butik çözümlerle kalitemize kalite katmak için gerekli tüm alt yapı çalışmalarımız Okul Danışmanlığı Hizmetleri tarafından hazırlanmıştır. Okulumuzun uygulayacağı model tamamen özgün olmakla birlikte sosyal okul olmanın getirdiği avantajları da kullanabileceğiz.

Çukurova Anaokulu, Atlı Karınca Anaokulu, herşeyden önce çocuğu merkeze alan bir yapıyı benimsemektedir. Bunun amacı öğrenemeyen çocuk yoktur, sadece öğretilemeyen çocuk vardır sözünün vücut bulmasıdır. Önceliğimiz olan çocuklarımızın sağlıklı eğitim almaları, okul dönemine hazırlanmaları için gerekli branş etkinlikleri ve diğer yardımcı kaynakları sonuna kadar kullanacağız.

Bizim baktığımız pencereden, en büyük eksiklik kaliteli okul öncesi eğitim kurumlarının sayısının çok az olması. Günümüzde artık haber bültenlerine kadar konu olan bir çok detay görmekteyiz. Çocuğu bir obje olarak gören bu tür kurumların eğitimden ziyade, günlük bakım işlerini yaparak günü kurtarmayı amaç edinmişlerdir. Bazen uygun fiyatlı olarak gördüğümüz kurumların uygulamalarının da ucuz olacağını unutmamak gerekiyor.

Çukurova Anaokulu, Atlı Karınca Anaokulu olarak fiyat politikamızı, eğitim hizmetlerimizin kalitesi ile doğru orantılı tutuyoruz. Biliyoruz ki cazip olmak ancak ve ancak fiyat/fayda endeksiyle ölçülebilir. Bu nedenle maksimum faydayı sağlamak, sağlık besin öğelerini bir araya getirmek, eğitimi ölçülebilir kılıp çocuklarımızın gelişimini maksimum seviyeye taşımak ciddi bir maliyet getirmektedir. Bahsettiğimiz bu öğelerden tasarruf etmek ne okulumuza ne de velilerimize bir avantaj sağlayacaktır. Çünkü bundan doğrudan etkilenen yine çocuklarımız olmaktadır.

Adana atlı karınca anaokulumuz 4 sınıf, 1 uyku odası, Oyun alanı ve bahçeden oluşmaktadır. Olması gereken tüm güvenlik önlemleri ilgili kurumların kontrolünde gerçekleşmiştir.

Çukurova Anaokulu Atlı Karınca anaokulumuz branş etkinliklerini genel bazlı değerlendirmektedir. Örnek vermek gerekirse hareket gelişimi için bale, halk oyunları, zumba, spor çeşitleri vb gibi seçenekler olacaktır. Bunların hepsini ayrı bir başlıkta inceleyebiliriz. Fakat anlam karmaşalarından kurtulmak için biz tüm bu branş etkinliklerine hareket gelişimi diye adlandıracağız. Sonuç olarak önemli olan çocuğun hareket gelişiminin yaşıyla aynı oranda ya da ileriden gitmesini sağlamak.

Çukurova’nın Anaokulu
Atlı Karınca Anaokulunu seçmeniz için bir çok neden var.
  • Sosyal Ortam
  • Bilim ve Sanat Etkinlikleri
  • Pozitif Eğitim Yaklaşımları
  • Profesyonel Anaokulu Ortamı

Bizi Arayın

Atlı Karınca Anaokulumuzu Ziyaret Edin

0536 644 0264
Kategoriler
Son Yazılar